MENU:

OKNA PCV

  Od ponad 20 lat KAZET oferuje Państwu stolarkę i ślusarkę okienno-drzwiową z PCW i aluminium.

 

Dostarczamy okna i drzwi pcw wykonane z profili pcw systemu Profine KBE od początku naszej działalności, co pozwala gwarantować wysoką jakość i serwis oferowanych produktów.

 

Dzięki nabytemu przez ponad dwadzieścia lat obecności na rynku doświadczeniu możemy zaoferować okna o wymiarach i kształtach zgodnych z Państwa życzeniami (oczywiście w zgodzie  z technologią

i statyką konstrukcji).

 

Szeroka gama kolorów okien, okucia obwiedniowe wysokiej jakości (G-U, Gretsch-Unitas) oraz pakiety szyb zespolonych w różnych kombinacjach (AGC Silesia, IGP Pilkington, Opolglass) pozwalają na spełnienie Państwa życzeń przy zachowaniu aktualnie obowiązujących wymagań dotyczących współczynników przenikania ciepła.

Greenline – to innowacyjna technologia produkcji profili okiennych PCV, w której całkowicie wyeliminowano szkodliwe związki ołowiu zawarte w stabilizatorach PCV, zastępując je przyjaznymi dla zdrowia i środowiska naturalnego minerałami wapnia i cynku. Okna PCV produkowane z profili Greenline są przyjazne zdrowiu

i środowisku.

Stolarkę okienną i drzwiową produkujemy w oparciu o system profili wielokomorowych Profine KBE.

Obecnie stosowane są profile produkowane w nowoczesnej technologii Greenline.

KBE System_70mm STANDARD

KBE System 79mm PROFITLINE

KBE System 88mm STANDARD

KBE System 88mm PASSIV

Okna i drzwi z PCW oferowane przez naszą firmę wyposażone są w okucia obwiedniowe firmy G_U (Gretsch-Unitas).

W naszych oknach stosujemy szyby zespolone jedno i dwu komorowe według życzenia Klienta z następującymi  parametrami przenikalności cieplnej są wartości k=1,0W/m2K oraz k=0,5 W/m2k. Naszymi wieloletnimi dostawcami  pakietów szyb są takie firmy jak IPG Pilkington m AGC Silesia i OPOLGLASS.

 

Wszystkie okna i drzwi PCV lub aluminium wykonywane są według indywidualnych życzeń i zleceń naszych Klientów.